Meediakajastus

Õpetajate Leht: meedia- ja suhtlemisõpetus algkoolis

30. mai 2014.

Õpetajate Leht: meedia- ja suhtlemisõpetus algkoolis

"Sotsiaalmeedia ohud on palju väiksemad, kui meediakasvatus algab juba esimesest klassist," kirjutab Õpetajate Lehes Tartu Mart Reiniku kooli klassiõpetaja Tuuli Hiiesalu.

Loe lähemalt

Õpetajate Leht: kas õpetaja võib kirjutada ajalehte artikleid?

17. märts 2013.

Õpetajate Leht: kas õpetaja võib kirjutada ajalehte artikleid?

Õpetaja soovib teha ajalehele kaastööd, kuid direktor tahab tema artiklid enne avaldamist üle lugeda ja oma äranägemist mööda parandusi teha. Kas direktoril on selleks õigus?  Kõrvaltvaatajale üsna ootamatu teemapüstitus. Õpetajate Lehes selgitab asja HTMi jurist. EMKL lisab siia TÜ ajakirjandusprofessori kommentaari.

0 Kommentaari

Meediapoliitika konverentsi materjalid nüüd kättesaadavad

04. märts 2013.

Meediapoliitika konverentsi materjalid nüüd kättesaadavad

7. detsembril korraldas Tartu Ülikooli ajakirjanduse õppetool Tallinnas, Viru hotellis meediapoliitika konverentsi, millel üks paneel oli täienisti pühendet meediaharidusele ja -pädevusele. Nüüd on konverentsi audiosalvestised veebis kättesaadavaks tehtud.

Meediapädevus ja -haridus on meediapoliitika lahutamatu osa

08. detsember 2012.

Meediapädevus ja -haridus on meediapoliitika lahutamatu osa

Meediapoliitika konverentsil rõhutati meediapädevuse ja -hariduse tähtsust meediapoliitika osana.

Loe lähemalt

Kas meediakoolitus pakub kala või õnge?

07. mai 2012.

Kas meediakoolitus pakub kala või õnge?

EMKL kutsub Õpetajate Lehes (4.5.12, lk 12) emakeeleõpetajaid suvisele kiirkursusele ja seletab, miks meediakoolituses ei saa piirduda valmis tunnikavade jagamisega.