Lasteaednike meediaõpetuseks valmis film

15. veebruar 2012.

Lasteaednike meediaõpetuseks valmis film

Tulevaste lasteaiaõpetajate koolitamiseks on valminud õppefilmid, kuidas eelkooliealistele lastele meediat eakohaselt tutvustada. Kolmapäeval, 15.veebruaril toimus õppefilmi esitlus koos filmi autori kommentaaridega.

ESF programmi Eduko toel ja Tallinna Pedagoogilise Seminari eestvedamisel on valminud meediakasvatuse õppefilmid ja sinna juurde kuuluvad tööjuhised lasteaiaõpetajaid koolitavatele kõrgkoolidele.

Filmi esitlusel tutvustas õppefilmi autor Kristi Vinter õppematerjali ja andis lühiülevaate meediakasvatuse põhialustest, kuidas eelkooliealisele lapsele meediat eakohaselt tutvustada. Projekti käigus saadud kogemusi jagasid ka projektis osalenud lasteaiaõpetajad Astrid Randoja, Deivi Pard, Esta Tubalkain, Ene-Ly Lehtmaa ja Riina Wilson.

Õppefilmid on mõeldud lasteaiaõpetajaid koolitavate kõrgkoolide meediakasvatuse ja didaktika õppejõududele.

www.teatoimeta.ee