Uudised

Ilmus Eesti Akadeemilise Ajakirjanduse Seltsi aastaraamat 2013

11. mai 2014.
 
Ilmus Eesti Akadeemilise Ajakirjanduse Seltsi aastaraamat 2013

Trükist tuli Eesti Akadeemilise Ajakirjanduse Seltsi aastaraamat 2013. Seda esitletakse 16. mail 2014 Tartus, kui tähistatakse 60 aasta möödumist akadeemilise ajakirjandusõpetuse algusest ja ka Juhan Peegli 95. sünniaastapäeva.

 

Trükist ennast saab soetada Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudist. Aastaraamatu sisukorda näeb esikaanelt (kliki pilt suuremaks). Trükise koostaja prof. emer. Peeter Vihalemm kirjutab saatesõnas järgmist:

 

"Seekordne EAASi aastaraamat on oma üldiselt laadilt üsna sarnane kolme varasemaga. Selles on ülevaatlikke artikleid meedia ja ajakirjandusega seonduvatest doktori-, magistri- ja bakalaureusetöödest, seltsi ettekandekoosolekutel põhinevaid artikleid ja traditsiooniline publikatsioon Juhan Peegli käsikirjalisest pärandist. Esmakordsel avaldame lisaks Tartu ülikoolis kaitstud ajakirjanduse ja meedia alastest lõputöödest ka samalaadse lühiülevaate Tallinna ülikooli kommunikatsiooni instituudis kaitstud lõputöödest."

 

Veel leiab aastaraamatust ülevaate kahest seltsi koosolekutel toimunud arutelust kultuuri- ja kodanikuajakirjanduse teemadel.